dōTERRA

MetaPWR

Ži svoj život čo najintenzívnejšie s účinnou radou produktov MetaPWR, ktoré napomáhajú udržaniu optimálneho zdravia a pohody tela počas celého dňa.

Prečo MetaPWR?

Naše metabolické zdravie a biologický vek sú neoddeliteľné.
S pribúdajúcim vekom sa mení aj funkcia metabolizmu. Metabolizmus ovplyvňuje energiu, hmotnosť, telesné zloženie a dokonca aj kognitívny výkon. Čím silnejšia a zdravšia je naša metabolická funkcia, tým lepšie sa cítime.

MetaPWR je prvý a jediný systém, ktorý synergicky poskytuje podporu pre zdravý metabolizmus, potláča chuť do jedla, udržiava v rovnováhe glykemické a inzulínové reakcie počas dňa a prirodzene podporuje bunkovú energiu. V kombinácii
so zdravým životným štýlom ti môžu produkty MetaPWR pomôcť cítiť sa skvele a vyzerať mladšie.

Krásna zmena, z ktorej sa teší Misstany už po 60 dňoch užívania dōTERRA™ MetaPWR™:

 

metapwr pred vs. po
pomáha pri chudnutí

POMÁHA PRI CHUDNUTÍ

Snažíš sa zdravo stravovať aj športovať, ale výsledky tvojej snahy nie sú zreteľné a viditeľné? Je pochopiteľné, že prvotné odhodlanie nadobudnúť vysnívanú postavu každým dňom klesá!
Ak však svoju snahu podporíš systémom MetaPWR™, môžu sa zmeny prejaviť rýchlejšie než čakáš, pričom sa budeš cítiť energickejšie a vitálnejšie.

vitalita

PODPORUJE ZDRAVÝ METABOLIZMUS

dōTERRA™ MetaPWR™ nie je jeden produkt. Je to celý SYSTÉM produktov navrhnutý tak, aby ti pomáhal optimalizovať metabolické zdravie. Tieto produkty v kombinácii so zdravými voľbami v oblasti životného štýlu sú účinným kľúčom na odblokovanie osobného zdravia a pohody.
kolagén

KOLAGÉN: OMLADENIE

dōTERRA™ MetaPWR™ Advantage s morským kolagénom a NMN obsahuje až deväť jedinečných typov kolagénových tripeptidov.

Doplnenie výživy širokou škálou rozličných typov kolagénov pomáha podporovať mobilitu kĺbov, pevnosť tkanív a elasticitu pokožky. Znamená to, že sa dokážeš regenerovať rýchlejšie a ľahšie sa pohybovať. V konečnom dôsledku sa budeš cítiť a vyzerať mladšie.

chuť do jedla

OVLÁDAJ SVOJE CHUTE

Zmes MetaPWR skutočne optimalizuje chuť do jedla, ale najmä chuť na sladké a nezdravé potraviny. Pridaj niekoľko kvapiek do pohára vody a osviež sa zdravým spôsobom. Zmes MetapWR obsahuje vyvážené pomery esenciálnych olejov: grapefruitu, citrónu, mäty piepornej, zázvoru a škorice.

3 kroky k zmene alebo ako užívať MetaPWR

zdravý živ. štýl
MetaPWR Metabolic Blend

Jedzte dobre vyváženú, plnohodnotnú stravu a pridajte produkty MetaPWR Metabolic Blend do svojej každodennej rutiny na podporu celkového metabolického zdravia.

hlavná porcia dňa
MetaPWR Metabolic Assist

Užívajte MetaPWR Metabolic Assist
s najväčším jedlom dňa pre optimálnu energiu.*

omladenie
MetaPWR Advantage

Dôsledné každodenné užívanie MetaPWR Advantage s morským kolagénom a NMN môže podporiť zdravý metabolický vek, vďaka čomu sa budeš cítiť skvele a vyzerať mladšie.*

metapwr

Zaregistruj sa a zmeň svoj život už dnes!

Či ešte len začínaš na ceste k zdravému stravovaniu a cvičeniu, alebo už roky dodržiavaš prerušovaný pôst, môžeš využiť MetaPWR na pomoc s dosahovaním cieľov a žitím na vrchole síl.

Ako získať produkty? Klikni na odkaz nižšie a vytvor si účet v doTERRE. Zadaj objednávku a začni svoju cestu zdravia so Zdravou Generáciou už dnes!

Ak budeš potrebovať pomôcť s registráciou, radi ti pomôžeme.

 

E-BOOK ZDARMA

Vedeli ste, že…?

Len 20 % dospelých v Európe je z pohľadu metabolizmu zdravých? To je veľmi málo.

Chceš vedieť ako žiť naozaj zdravo a aké tri kroky musíš splniť, aby si dosiahol metabolické zdravie? Napíš sem svoj email a my ti pošleme e-book, ktorý zmení tvoj život.

metapwr ebook