Spoznaj nás

Príbeh každej rodiny je iný. Ten náš Ťa možno bude inšpirovať, aby si niektoré veci vo svojom živote zmenil(a)… Zisti, ako sa začal náš príbeh s dōTERRA, prečo sa dōTERRE venujeme obchodne a prečo sme sa rozhodli, že esenciálne oleje a aromaterapia musia byť súčasťou nášho
každodenného života.

Kto sme

Sme klasická rodina, máme dve deti a myslím, že práve oni sú našimi najlepšími učiteľmi v živote! Pred štyrmi rokmi nás osud skúšal zo všetkých možných strán. Bola to skúška predovšetkým z ľudskosti, či napriek ťažkostiam vieme zostať ,,ľuďmi, rodičmi, manželmi, partnermi“ a zotrvať pri hodnotách, ktoré boli pre nás vždy dôležité! Všetky udalosti, ktoré nastali, nás motivovali zmeniť životný štýl, profesionálny ale i osobný život, no v neposlednom rade, aj myslenie.

Časom sme sa stali wellness poradcami a AromaTouch Technique masážnymi trénermi. Našim mottom sa stalo: ,,buduj si život, ktorý sa dá žiť.“ Dnes si dovolíme povedať, že žijeme život, o ktorom sme vždy snívali. Chceme to naučiť aj Teba! Poď sa spolu s nami podieľať na vychovávaní Zdravej Generácie, ktorá je ochotná robiť drobné zmeny vo svojich každodenných návykoch…

Čomu sa venujeme

KOUČING A MENTORING

Koučing a Mentoring pre všetkých, ktorí sú odhodlaní na sebe pracovať a prevziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk.

AROMATOUCH TECHNIQUE

AromaTouch Technika je metóda, ktorá maximalizuje prínosy esenciálnych olejov a znásobuje ich účinky.

ŠPORT A ZDRAVIE

Pevné zdravie je jedným z hlavných
predpokladov spokojnosti, hoci si ho
mnohokrát nevážime.

Esenciálne oleje a aromaterapia ako súčasť nášho života

Pridaj sa k nám

Veľa ľudí trávi svoje životy tým, že predávajú svoj čas za príjem a chýba im naplnenie alebo pocit zmysluplnosti. Každý z nás si môže vytvoriť život po akom túži. Čo v tebe zaťahuje spiatočku? Nedaj sa odradiť svojím strachom alebo názormi okolia a pridaj sa k nám. Keď sme to dokázali my, dokážeš to aj Ty!

PODNIKANIE

dōTERRA obchodne pre všetkých, ktorí majú záujem eticky zarábať a podnikať.

VERNOSTNÉ ODMENY

Registrácia neznamená, že musíš s dōTERROU podnikať. Získaš vernostné odmeny a zľavu 25% na všetky nákupy.

PODPORA

Ak sa rozhodneš s dōTERROU podnikať,
budeme tvojou stálou oporou.