Čo robíte pre svoju ženskosť?

🌸 Ženskosť je krehká, ak ju nepestujete, pomaly sa vytratí! 🌸

Mať sa rada a akceptovať vlastné potreby, je základným kameňom, od ktorého sa veci odvíjajú! V časoch, kedy je väčšina z nás, žien, zatvorená doma, pracuje z domu, alebo je nútená zostať doma s dieťaťom a učiť sa s ním, sa naša ženskosť môže dostať do úzadia…

Obliekame sa menej náročne (dáme si len legíny s tričkom a hotovo), nelíčime sa, tešíme sa úspechom ako je navarenie obeda popri učení sa s dieťaťom, domáce práce sa len hromadia a mohla by som vymenovať ešte ďalšie veci, ktoré na nás ženy denne čakajú.

Ak sa v takomto stave pozrieme do zrkadla, nemusí to byť zrovna očarujúci pohľad a veru ani pocit. Musíme si uvedomiť, že cítiť sa ženou je niekedy iba v maličkostiach. Akceptovať svoje vlastné potreby je dôležité, pretože ak je vždy niečo dôležitejšie ako som „JA,“ tak nás môžu tieto pocity pohltiť a nevieme, z čoho sme smutné, zúfalé, frustrované a bez nálady.

Objavte svoju ženskosť a nechajte ju vyniknúť

Mám aj viac trikov na podporu ženskosti, ale teraz by som rada spomenula zmes esenciálnych olejov Whisper… olej ženskosti!

Zmes Whisper je kombináciou zaujímavých esenciálnych olejov príjemnej vône, ktorá sa spája s jedinečnou chémiou nášho tela. Znamená to, že táto zmes vonia na každej z nás inak, keďže nie sme rovnaké. Vytvára tak osobnú vôňu, ktorá je krásna, lákavá a zmyselná. Zmesou Whisper máte poruke svoj zvodný osobný parfém, ktorý podporuje pocit ženskosti.

Pozrime si zloženie:
Whisper je zmesou olejov Bergamot, Ylang Ylang, Patchouli, obsahuje výťažok z Vanilkových semien, ďalej oleje Jazmín, Škorica, Labdanum, Vetiver, Havajské santalové drevo, Ruža, rovnako aj výťažok z kakaových bôbov a frakcionovaný kokosový olej.

Ako sa používa esenciálny olej Whisper?

Zmes Whisper môžeme používať aromaticky a lokálne!

Ako na to?

🌸 Naneste esenciálny olej Whisper na zápästia, zadnú časť krku a pulzné body. Špecifická aplikácia oleja pomôže zvýrazniť vašu individuálnu vôňu, ktorej sa bude len ťažko odolávať.
🌸 Hydratujte svoju pokožku a zároveň zažite výhody kvetinovej vône. Pridajte 1-2 kvapky zmesi esenciálneho oleja Whisper do telového mlieka a zľahka naneste na pokožku.
🌸 Difúzujte vo večerných hodinách pre navodenie príjemnej atmosféry.
🌸 Zrieďte s kokosovým olejom 1-2 kvapky a urobte si jemnú masáž.

Starostlivosť o seba prispieva k príjemnému a vyrovnanému pocitu!