Možno ste výraz AromaTouch technika už počuli. Zrejme si myslíte, podobne ako to bolo v našom prípade, že ide o klasickú masáž s olejmi. Musím povedať, že AromaTouch technika je absolútne odlišná. Povedala by som, že je to láskyplná, veľmi jemná dotyková technika. Pomocou celého radu jemných dotykov, ktoré sa opakujú, sa aplikuje 8 rôznych esenciálnych olejov, ktoré blahodarne pôsobia na naše fyzické aj duševné zdravie.

 

AromaTouch - ako na to?

AromaTouch technika zbližuje rodinu 

Keďže fyzický dotyk má úžasné liečivé účinky, je pre techniku AromaTouch rovnako dôležitý, ako samotné esenciálne oleje doTERRA CPTG. Ale vráťme sa k tomu, že AromaTouch technika zbližuje rodinu. Každý fyzický dotyk zohráva inú úlohu v našom živote. Jemné dotyky sú prejavom lásky a starostlivosti. Počas AromaTouch techniky a nanášania esenciálnych olejov pozdĺž chrbtice vzniká prepojenie, ktoré prináša pocit dôvery a pomáha uvoľniť sa. Najkrajšie na technike je, že výhody esenciálnych olejov získavajú obe strany, aj ten kto techniku dostáva, aj ten kto ju dáva.

Jemné dotyky veľmi intenzívne pôsobia a stimulujú našu nervovú sústavu. Ak si vezmeme za príklad, akú dôležitú úlohu zohráva v živote dieťaťa objatie matky, ľahšie pochopíme princíp techniky. Krásne je na AromaTouch technike, že ju môžeme prispôsobiť a poskytnúť jej výhody aj našim deťom.

 

Aromatouch technika

Vynikajúci nástroj pre prehĺbenie partnerského vzťahu

AromaTouch technika je vynikajúcim nástrojom tiež pre prehĺbenie partnerského vzťahu. Uponáhľaný život a neskutočné množstvo povinností každý deň, dá zabrať aj partnerským vzťahom. Jednoducho, ak si razantne nevyhradíte čas, ktorý trávite vo dvojici, môžu vás povinnosti pohltiť a vytratia sa dôležité aspekty vyrovnaného partnerského vzťahu! Je to blízkosť a neha, ktoré sú pre šťastné partnerstvo základným kameňom.

Práve preto je AromaTouch technika výborná, je nielen účinná, ale aj mimoriadne jednoduchá. Dobré veci nie sú zložité 🙂 Nemusíte byť masérom, aby ste si AromaTouch techniku osvojili.

 

AromaTouch Massage Blend doTERRA

Iné výhody aromaterapie

Okrem toho AromaTouch technika pôsobí na tieto oblasti:

  • Eliminuje stres – Balance, Levanduľa
  • Podporuje imunitu – Čajovník, On Guard
  • Priaznivo vplýva na obehový systém – Aromatouch, Deep Blue
  • Podporuje Homeostázu – Divoký pomaranč, Mäta prieporná

dõTERRA AromaTouch Technika

 

Vykonáva sa pozdĺž energetických dráh na chrbtici a na chodidlách. Harmonizuje tok energie v tele a stimuluje reflexné body na chodidlách.
Ak vás téma AromaTouch zaujala, kontaktujte nás. Robíme pravidelné školenia techniky, obaja sme AromaTouch Technique trénermi s európskym certifikátom!