S príchodom jesene sa nám ukazuje krásne sfarbená príroda vôkol nás. Lúče slnka sú však „zubatejšie“ a premenlivé počasie je hrozbou pre náš oslabený imunitný systém. Niektorým druhom baktérií a vírusov práve chlad umožňuje rýchlejšie sa množiť, a preto sa častejšie môžeme stretnúť s nádchou, či chrípkou, práve v tomto ročnom období. Posilnite imunitu olejmi na prírodnej báze. Ako na to?

Prečítajte si aj: Zvládnite stres s Adaptiv ™ System

 

jesenné oleje

Ako posilniť imunitu?

O svoj imunitný systém by sme sa mali starať celoročne, aby bolo telo na boj proti vírusom a baktériám dostatočne pripravené. Možno vám to znie ako klišé, avšak najúčinnejším „liekom“ je zdravý životný štýl. Obráťte sa s predstihom k prírode a dodajte telu potrebné vitamíny. Skôr, ako vám predstavíme niekoľko esenciálnych olejov na posilnenie imunitného systému, netreba zabúdať na dostatočný pohyb, spánok a pobyt na čerstvom vzduchu.

Ak hovoríme o imunitnom systéme, máme na mysli celú sieť orgánov a buniek, ktoré sa podieľajú na ochrane a obrane nášho organizmu. doTERRA myslí naozaj na všetko, a ako by to bolo, keby zabudla na náš imunitný systém? Oleje, ktoré sú vytvorené predovšetkým zo zdrojov, ktoré nám ponúka matka príroda, majú niekoľko pozitívnych účinkov, vrátane posilnenia imunity.

 

prevencia je dôležitá

Odporúčame:

Air (5 ml):

pridajte ho priamo do difuzéra, alebo si ho naneste na hruď. Minimalizujete tak účinky sezónnych a environmentálnych hrozieb.

 

Oregano Touch (10 ml):

používajte ho na podporu zdravých dýchacích ciest.

 

Copaiba (15 ml):

Naneste jednu až dve kvapky rovno pod jazyk a podporíte tak tráviaci, kardiovaskulárny a imunitný systém.

 

doTERRA On Guard® (15 ml):

Túto silnú zmes je možné používať denne na podporu prirodzenej obranyschopnosti.

 

jesenné oleje

 

Zoznam olejčekov na posilnenie imunitného systému od doTERRY je dlhý a je len na vás. ktorý z nich si vyberiete. Majte však na pamäti, že každý z uvedených olejov je potrebné užívať najmä perorálne, aby sa dosiahol najlepší účinok pre posilnenie obranyschopnosti organizmu. Posilnite imunitu s olejmi od doTERRA – ľutovať nebudete.

Nezabudnite nás sledovať na Instagrame – rady na to, ako používať esenciálne oleje vám tu prinášame takmer každý deň.