Máte pocit, že na vašich pleciach nesiete váhu celého sveta a prestávate to zvládať? To, že dnes žijeme v uponáhľanej spoločnosti, kde sa každý snaží dosiahnuť svoj pokoj a blaho, je tak trochu paradoxom dnešnej doby. Veľkú úlohu tu zohráva práve stres, ktorý je prirodzeným stavom, avšak z dlhodobého hľadiska a vo veľkej miere, môže škodiť nášmu zdraviu. Prečítajte si náš článok a zistite, ako poraziť stres s Adaptiv.

Prečítajte si aj: Ako využiť esenciálne oleje v bežnom domácom živote?

 

doTERRA Adaptiv™

Stres ako súčasť života

Čaká vás pohovor do novej práce, skúška v škole, dôležité obchodné rokovanie, alebo sa len ponáhľate na autobus? Búšenie srdca, potenie, nervozita, sú prirodzenou fyzickou reakciou nášho organizmu na danú situáciu, ktorú nazývame stres. Táto reakcia je dočasná a človek sa z nej za normálnych okolností rýchlo spamätáva. Krátkodobý stres má dokonca priaznivé účinky, pretože nás v istých situáciách nabudí k lepšiemu výkonu, upozorní na nebezpečenstvo, a tým nás prinúti rýchlejšie a efektívnejšie konať.

Avšak, je veľmi dôležité rozoznať prirodzený stres od takzvaného chronického stresu. Ak je organizmus neustále a vo veľkej intenzite vystavovaný stresu, hrozí nebezpečenstvo vyhorenia, a taktiež je spúšťačom ďalších vážnych chorôb, vrátane depresií.

Preto je veľmi dôležité, aby sme sa vedeli zbaviť permanentného stresu. Spoločnosť doTERRA našla prirodzenú a účinnú cestu, ako sa vyhnúť nebezpečenstvám stresu pomocou Adaptiv systému, ktorý je špecializovaný na podporu v situáciách dlhodobého a silného psychického napätia. Využitím niekoľkých esenciálnych olejov a rastlín, dokáže upokojiť a pozdvihnúť pocity pokoja. Systém obsahuje upokojujúcu zmes Adaptiv, Adaptiv Touch a Adaptiv Capsules.

 

Adaptiv Blend

Adaptiv Zmes

Adaptiv obsahuje divoký pomaranč, levanduľu, copaibu, mätu, magnóliu, rozmarín, neroli a sweetgum. Jeho sladko-citrusová vôňa pôsobí upokojujúco. Levanduľový olej navodzuje utišujúci pocit, zatiaľ čo olej z divokého pomaranča povznáša. Majte zmes Adaptiv poruke, aby vám pomohla upokojiť sa v novom prostredí alebo situáciách. 

Použitie: nakvapkajte na dlaň a zhlboka dýchajte, použite do difuzéra a uvoľňujúca atmosféra sa rozptýli po celom priestore.

 

Adaptiv Touch

Adaptiv Dotyk je svojim balením v podobe 10 ml valčekovej fľaštičke ideálny na cesty, do práce alebo do školy. Jeho využitie je jednoduché aj vďaka zriedeniu s kokosovým olejom doTERRA, ktorý pomáha pri rýchlej absorpcii. Použitie ho vždy, keď pocítite pocit úzkosti a napätia.

Použitie: naneste na pulzné body ako je zápästie alebo spánky.

 

Adaptiv Capsules

Kapsule Adaptiv sú ďalšou skvelou alternatívou na povzbudenie nálady, podporu relaxácie a emocionálnej rovnováhy. Vezmite si jednu kapsulu a boj so stresom a vypätými situáciami budete mať s Adaptiv pod kontrolou.

 

Stress Less with Adaptiv

 

Nezabudnite nás sledovať na Instagrame – rady na to, ako používať esenciálne oleje vám tu prinášame takmer každý deň.