Keď má niekto z nás sviatok, väčšina známych nám praje hlavne zdravie. Áno, veď zdravie je predsa to najcennejšie čo máme, pretože ak nebudeme zdraví, ťažko sa nám bude pracovať, cestovať, spoznávať nové miesta, ľudí a kultúry. Poďme si povedať o každodennej rutine zdravia alebo o spôsoboch užívania esenciálnych olejov.

 

oleje

 

 

 

Starostlivosť o zdravie

 

Esenciálne oleje doTERRA sú darom našej matky Zeme. Vďaka ich prírodnému zloženiu sú obľúbenou voľbou pre tých, ktorí hľadajú naturálne riešenia v dnešnej modernej dobe. Účinnosť éterických olejov je odrazom toho, čo ich v posledných rokoch robí tak populárnymi. Všetko, čo potrebujete o nich vedieť, je to, že sa jednoducho a bezpečne aplikujú, a tak môžu byť voľbou č.1 vašej každodennej rutiny. Poďme sa pozrieť na to, ako by mal náš deň s olejmi vyzerať:

 

Ráno

 

Po prebudení si naneste dve kvapky oleja Balance pre upokojenie a navodenie rovnováhy na spodnú časť chodidiel. Ďalej jednu kvapku Kadidla pod jazyk. Na raňajky si dajte Terrazyme, jeden PB Assist na podporu zdravého trávenia a doTERRA Lifelong Vitality.

 

balance

 

 

 

Obed

 

Počas celého dňa odporúčame piť citrusový olej zriedený s vodou, či už Citrón, Grapefruit alebo Mandarínku, ktoré majú antioxidačné účinky a podporujú imunitný systém. Podľa potreby naneste krém Deep Blue Rub, ktorý uvoľňuje namáhané svalstvo a posilňuje nervovú sústavu.

 

deep blue

 

 

 

Večer

 

Večer odporúčame esenciálne oleje inhalovať. Rozptýľte olej Levandule v difuzéri, alebo naneste na spodok chodidiel. Olej levandule vás zrelaxuje po celom dni a navodí vám zdravý, ničím nerušený spánok.

 

levanduľa

 

V článku sme vám predstavili malú čiastku z kombinácie olejov, ktoré sú vynikajúce a prospešné pri každodennom užívaní. Ak chcete zistiť viac, prečítajte si aj náš článok Top 10 olejčekov, ktoré musíš mať!

 

Nezabudnite nás sledovať na Instagrame – rady na to, ako používať esenciálne oleje vám tu prinášame takmer každý deň.