Konečne sa oteplilo a dlho očakávané leto je konečne tu!

Toto obdobie majú radi aj deti, pretože sú letné prázdniny a samozrejme aj my, rodičia, pretože máme menej povinností ako počas školského roka. Je tu čas na šantenie sa vo vode, v prírode, cyklotúry, grilovačky, atď… A neviem či ste si všimli, že aj komáre sa nám objavili zo dňa na deň!

Prečítajte si aj: Bezpečné používanie esenciálnych olejov – ako na to?

Naozaj jeden deň nič a druhý sme už odháňame komáre v podvečerných hodinách na terase. Takže nám neostáva nič iné, ako sa pred nimi a iným hmyzom efektívne chrániť. Neviem ako vy, no ja som pred rokmi, keď sme aromaterapiu a jej účinnosť ešte nepoznali, veľmi opatrne, až bojácne, používala všakovaké repelentné prípravky výlučne na oblečenie detí! Teraz, keď poznám aromaterapiu a účinnosť esenciálnych olejov, mám po ruke prírodné riešenia a s čistým svedomím používam patentovanú zmes TerraShield doTERRA na pokožku celej rodiny.

Prírodný repelent

Zmes TerraShield je dostupná v 15 ml balení alebo v praktickej sprejovej fľaške, ktorou nastriekate zmes na pokožku. Ak nato ideme čisto prírodnou cestou, je to najlepší prípravok, ktorý poznám. Dobrá správa je, že je nariedená nosným kokosovým olejom, preto je okamžite použiteľná pre celú rodinu, vrátane detičiek. Zmes TerraShield môžete pokojne aj difúzovať. Napriek tomu, že odpudzuje hmyz, krásne vonia a nádherne ošetrí pokožku. Majte ju poruke.

Pozrime si zloženie zmesi:
Frakcionovaný kokosový olej, kvety ylang-ylang, semienka tamanu, drevo ruže nutkanskej, cédrové drevo, bylina kocúrnika, list citrónového eukalyptu, plod vavrína, plný vanilkový lusk, arborvitae.